Se afișează postările cu eticheta Festivalul de la Mamaia 2009. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Festivalul de la Mamaia 2009. Afișați toate postările

sâmbătă, 22 august 2009

Festivalul de la Mamaia,seara de vineri 21 august 2009








































Nu stiu daca mai intereseaza pe cineva festivalul de la Mamaia...Nu mai e festivalul care era odata ,care tintea marea populatie a tarii in fata televizoarelor...Totusi ,aseara am tinut sa merg si eu la spectacolul care s-a tinut in Parcul Tabacariei din doua motive.Doream sa simt si eu pulsul festivalului de acolo, din loja si doream sa-i ascul pe cei de la Distinto .Pot sa spun ca am ramas placut impresionata de muzica cantata acolo...Dintre numele consacrate au fost:Nicola,Olimpia Panciu,Adrian Romcescu,Distinto,Ladyes,Francesco Napoli,iar dintre tinerele talente pot enumera cateva:Bondoc Cristina,Florin Valentin Decuseară,Cristian Briceanu , Bianca Ionela Dună.

Related Posts with Thumbnails